Ścieżka nawigacyjna

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OTWARTY
MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI w.

Gmina Mińsk Mazowiecki postanowiła zaprezentować w ogólnopolskim konkursie otwartym „MODERNIZACJA ROKU & BUDOWA XXI w.” inwestycję, która powstała w 2018 r. tj. Budynek mieszkalny wielorodzinny - komunalny z lokalami socjalnymi w miejscowości Janów.

Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą przedsięwzięcia jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.


W konkursie przewiduje się trzy stopnie uznania:

Tytułu „Modernizacja Roku” - I stopień

Tytuł przyznaje się w każdej kategorii dla : inwestora, wykonawcy i autora projektu. Zwycięzcy otrzymują statuetki „Modernizacji Roku”, dyplomy oraz bezpłatne promocje na łamach prasy, na stronie internetowej.

Wyróżnienie „Modernizacja Roku” - II stopień

Oznacza przyznanie dyplomu, w każdej kategorii także dla wszystkich 3 uczestników procesu modernizacyjnego oraz bezpłatnej promocji na łamach prasy.

Nagroda SpecjalnaIII stopień

Oznacza przyznanie nagrody lub wyróżnienia przez poszczególnych organizatorów Konkursu.

Zachęcamy do głosowania:

W celu oddania swojego głosu na budynek mieszkalny w Janowie należy:

1. wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1104/object/1477/budynek-mieszkalny-wielorodzinny-komunalny-z-lokalami-socjalnymi-w

2. Kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie "zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos".

3. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj", na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować

4. Gotowe! Twój głos został oddany.

Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach na obiekt w danej kategorii. Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia i podaniu swojego e-maila. Podając go przy każdym głosowaniu zwiększasz swoje szanse na wygraną cennych nagród przewidzianych dla głosujących.

Nagroda dla najaktywniejszego internauty w plebiscycie to:  Voucher na nocleg w Pałacu i Folwarku Łochów z nielimitowanym dostępem do strefy wellness (spa, jacuzzy, sauny) ze śniadaniem.

 • Start głosowania:  21.03.2019 rok
 • Koniec Głosowania: I Etap 21.05.2019  godz. 12.00
 • Koniec Głosowania na Finał: 9.08.2019  godz. 23:59

Główna nagroda w Głosowaniu Internetowym: pierwszy obiekt który uzyska 100 000 głosów do 21.05.2019 r. godz. 12:00 otrzyma Tytuł Finalisty Konkursu i będzie mógł ubiegać się o najwyższe Laury w Konkursie.

*Główna nagroda w głosowaniu internetowym dla realizacji na którą zostanie oddane 100 000 głosów (pakiet Finalisty)

« wstecz

Promocja

 • Lokalny rozkład jazdy
 • Ostrzeżenia meteorologiczne
 • 500 plus
 • Głos Ziemi Mińskiej
 • Wojaska Obrony Terytorialnej
 • Gospodarka odpadami
 • Mapa gminy
 • Ceidg
 • Przetargi
 • zapytania ofertowe

Stopka strony

Urząd Gminy w Mińsku Mazowieckim ul. Chełmońskiego 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki, tel., fax: +48 25 756 25 00

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.