Menu

Nawigacja

Treść Strony

Dnia 3 kwietnia 2021 roku Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Mińsku Mazowieckim (PSZOK) czynny będzie w godzinach 1000-1400.

9 Kwietnia o godzinie 10:00, z ogromnym smutkiem żegnamy Janusza Witowskiego, długoletniego Sołtysa Kolonii Karolina

 
Śp. Janusz Witowski od ponad dekady pełnił funkcję sołtysa, działając czynnie na rzecz mieszkańców swojej miejscowości i całej społeczności gminnej.
 
Składamy ogromne kondolencje i wyrazy żalu rodzinie i najbliższym
- Wójt Gminy wraz z pracownikami urzędu, Przewodniczący Rady Gminy wraz z całą Radą Gminy i wszyscy Sołtysi miejscowości gminnych.
 
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci” – Wisława Szymborska
 
Nekrolog poniżej z warstwą tekstową
  • Informacja dotycząca ostatniego pożegnania (PDF)

Tegoroczne obchody Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego odbyły się w nietypowych warunkach !

17 par z terenu naszej gminy otrzymało medale od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenia potwierdzają, jak szczególnymm osiągnięciem jest złota rocznica ślubu. Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki, w imieniu Prezydenta RP, dokonał uroczystego wręczenia medali, przekazując ze swej strony gratulacje i kosz prezentów.  

Po raz kolejny sytuacja związana z pandemią rodziła szereg wątpliwości co do formy i przebiegu wydarzenia. Priorytetem zawsze jest bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zaproszonych par. Dlatego też tegoroczne obchody złotych godów zostały ograniczone do indywidualnych spotkań z Wójtem Gminy. Była to okazja do osobistej rozmowy z Wójtem.

Radości i wzruszeń nie było końca!

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim zasłużonym parom i przekazujemy wyrazy uznania za piękny obraz wzajemnej miłości i szacunku.