Ścieżka nawigacyjna

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Stare Zakole część północna - etap II (ostatni)

Gmina Mińsk Mazowiecki uprzejmie informuje, iż prace związane z budową etapu pn.:  „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Stare Zakole część północna (etap II)” zostały zakończone. Nieruchomości znajdujące się w rejonie objętym tym projektem od dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie tj. od 20 grudnia 2019 roku mogą być przyłączane do wybudowanego systemu kanalizacji sanitarnej.

 

W ramach projektu wykonano kanalizację sanitarną w ulicach:

ul. Wspólna, ul.  Brzozowa, ul. Alternatywy, ul.  Polna

 

Właściciele nieruchomości znajdujących się w rejonach objętych tym projektem mają obowiązek podłączyć swoje budynki do wybudowanej sieci kanalizacyjnej w terminie do 30 czerwca 2020 roku.

Aby spełnić wszelkie formalności związane z wykonaniem przyłącza kanalizacyjnego i odprowadzenia ścieków należy spełnić poniższe warunki:

 1. Pobrać wyciąg z projektu budowlanego – Urząd Gminy Mińsk Mazowiecki ul. Chełmońskiego 14, pok. nr 21, tel. 25 7562523 lub pobrać ze strony https://www.minskmazowiecki.pl/1,aktualnosci

 2. Zgłosić do Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Mińsku Mazowieckim zamiar budowy przyłącza kanalizacyjnego co najmniej na 3 dni robocze przed jego rozpoczęciem. Zgłoszenie wykonania robót należy uzgodnić telefonicznie pod nr telefonu: (25) 756 25 28(25) 756 25 27 lub w formie wiadomości e-mail: gzgk@minskmazowiecki.pl.

 3. Wykonać przyłącze kanalizacyjne przez osobę uprawnioną, zgodnie z opracowanym przez Gminę projektem budowlanym.

 4. Po wykonaniu przyłącza a przed jego zasypaniem ustalić odbiór techniczny ze strony Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej.

 5. Po dokonaniu odbioru wykonanego przyłącza przez przedstawiciela GZGK Mińsk Mazowiecki, należy podpisać umowę na odprowadzenie ścieków – pok. 27.

Kierując się ustawowym obowiązkiem podłączenia posesji do sieci kanalizacyjnej apelujemy o podjęcie stosownych działań. Mając na uwadze ochronę środowiska, informujemy iż będziemy monitorować sposób odprowadzania ścieków z poszczególnych nieruchomości oraz likwidację szamb.

 • autor: Ewelina Bajszczak

« wstecz

Promocja

 • Lokalny rozkład jazdy
 • Ostrzeżenia meteorologiczne
 • 500 plus
 • Głos Ziemi Mińskiej
 • Wojaska Obrony Terytorialnej
 • Gospodarka odpadami
 • Mapa gminy
 • Ceidg
 • Przetargi
 • zapytania ofertowe

Stopka strony

Urząd Gminy w Mińsku Mazowieckim ul. Chełmońskiego 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki, tel., fax: +48 25 756 25 00

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.