Nawigacja

Treść Strony

Moja Okolica Aplikacja monilna Moja Okolica – jedna aplikacja, wiele korzyści

Moja Okolica to bezpłatna aplikacja mobilna dedykowana mieszkańcom Gminy Mińsk Mazowiecki. Użytkownicy aplikacji otrzymają powiadomienia o wszystkich nowych informacjach i komunikatach, wydarzeniach oraz zawiadomieniach adresowanych do osób zamieszkałych w naszej gminie. Oprócz wsparcia informacyjnego, posługiwanie się aplikacją mobilną niesie takie korzyści jak budowanie i podtrzymywanie więzi społecznych oraz pogłębienie komunikacji w najbliższym sąsiedztwie.

Wystarczy, że mieszkańcy gminy pobiorą aplikacje z Google Play lub AppStore na smartfona i wskażą Gminę Mińsk Mazowiecki jako swoje miejsce zamieszkania.

Pobierz Apikację w Sklepie Play lub w App Store

Kod QR w celu pobrania aplikacji na IOS

              Kod QR w celu pobrania aplikacji na android


Otrzymuj informacje

Rozpoczynając korzystanie z aplikacji, wskaż - poprzez subskrypcję - nadawców lokalnych wiadomości. Dzięki temu masz dostęp do rzetelnych lokalnych wiadomości w dowolnym miejscu i czasie.

Możesz też dodać nadawców krajowych i otrzymywać wiadomości lub alerty z zakresu:  informacji drogowych, hydrologicznych, meteorologicznych, stanu wód czy z informacji z  Regionalnego Systemu Ostrzegawczego.

Moduł znajduje się w głównym menu na górnym pasku.


Kalendarz wydarzeń

Funkcja Kalendarza pozwala na śledzenie lokalnych wydarzeń i ustawienie przypomnienia - w swoim kalendarzu – o organizowanych uroczystościach/imprezach, w których chcesz wziąć udział.

Moduł znajduje się w głównym menu na górnym pasku.


Zdrowie i Bezpieczeństwo

Kolejną funkcją aplikacji mobilnej jest możliwość znalezienia na mapie adresu najbliższych placówek pomocy medycznej i otwartych aptek. Na mapie znajdziesz też defibrylatory, umieszczone na terenie całej gminy.

Możesz określać strefy bezpiecznego poruszania się Twoich podopiecznych. Określ obszar. Każde wejście/wyjście wygeneruje dla Ciebie powiadomienie.

Moduł znajduje się w głównym menu na górnym pasku pod ikoną serca.


 Usługi

Funkcjonalność dedykowana lokalnym przedsiębiorcom, którzy mogą korzystać z platformy do promocji swoich usług a mieszkańcom ułatwić szybkie znalezienie poszukiwanych produktów/usług.

Moduł znajduje się w głównym menu na dole (druga ikona od lewej strony).


Rynek

Ten moduł pozwala na publikację lokalnych ogłoszeń. Dobrze nam znany rynek przeniesiony do świata wirtualnego. Baza ogłoszeń pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Zniknie problem z przesyłkami, wszystko odbędzie się osobiście, a Ty poznasz nowe osoby z sąsiedztwa.

Moduł znajduje się w głównym menu na dole, pod ikoną koszyka.


Harmonogram Wywozu Odpadów Komunalnych

Często zapominasz o terminie wywozu śmieci ? Mamy na to rozwiązanie !
Korzystanie z elektronicznego harmonogramu wywozu odpadów pozwoli Ci na sprawdzenie najbliższych terminów odbioru poszczególnych frakcji i przypomni Ci o wystawieniu worków dzień przed planowanych odbiorem. Użytkownik widzi takie frakcji jak: szkło, tworzywa, papier, odpady zmieszane, choinki, gabaryty, popiół oraz bio.

Jak rozpocząc korzystanie ?

Aby korzystać z elektronicznego harmonogramu wywozu odpadów komunalnych, ustaw swoje miejsce zamieszkania. Żeby to zrobić, należy w Ustawieniach Konta wybrać ikonę Kalendarz Wywozu Odpadów, a następnie w lupce na górze strony wpisz swój adres. Ustawienie lokalizacji swojego miejsca zamieszkania jest jednorazowe. Aby sprawdzać kolejne daty odbioru śmieci, wystarczy wejść w ikonę Odpady na górze strony w panelu startowym.

Pamiętaj! Ta funkcja jest dostępna jedynie dla zarejestrowanych użytkowników!

Dowiedz się więcej o aplikacji i jej możliwościach: https://www.mojaokolica.pl/blog-pl

Film opisujący działanie Moja Okolica dostępny po kliknięciu

 

Jeżeli wystąpią problemy techniczne podczas korzystania z aplikacji Moja Okolica, wyślij zawiadomienie na adres e-mail: promocja@minskmazowiecki.pl

 

Banery

Stopka

Urząd Gminy Mińsk Mazowiecki
[obiekt mapy] Mapa z zaznaczonym Urzędem Gminy Mińsk Mazowiecki

Gmina Mińsk Mazowiecki
Rodzaj: gmina wiejska
Lokalizacja:
Województwo Mazowieckie,
Powiat Miński
NIP: 8222146576
REGON: 711582747

Urząd Gminy Mińsk Mazowiecki
Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Ulica: Józefa Chełmońskiego 14
Kod pocztowy: 05-300

Inspektor Ochrony Danych
iod@minskmazowiecki.pl
tel: 25 756 25 38

Urząd Gminy pracuje w godzinach:
poniedziałek w godz. 8:00 - 17:00
wtorek - czwartek w godz. 8:00 - 16:00
piątek: w godz 8:00 - 15:00

Kasa Urzędu Gminy pracuje:
poniedziałek w godz. 8:00 - 15:00
wtorek - czwartek w godz. 8:00 - 14:00
piątek w godz. 8:00 - 13:00

Dane kontaktowe:
tel.: +48 25 756 25 00
fax: + 48 25 756 25 50
e-mail: gmina@minskmazowiecki.pl

ePUAP - adres ESP:
/6i99j9rde7/skrytkaESP

KONTA BANKOWE
86 9226 0005 0000 8035 2000 0010
Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim
- opłata skarbowa,
(UWAGA! Opłatę skarbową od pełnomocnictwa składanego w instytucji/jednostce położonej na terenie Miasta Mińsk Mazowiecki (np. urząd skarbowy, sąd rejonowy) należy wpłacać na rachunek Miasta Mińsk Mazowiecki)

- opłata za zezwolenie na sprzedaż alkoholu,
- opłata za zajęcie pasa drogowego,
- renta planistyczna.
Podatki oraz opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy wpłacać na indywidualny rachunek bankowy podany w decyzji podatkowej lub zawiadomieniu.

  • Fundusze Europejskie, Unia Europejska oraz – logo marki...